Datça Yağhane
Butik Otel’e
Hoşgeldiniz!

Eski Datça, güleryüzlü sakinleri ve miskin kedileri, begonviller, mor salkımlar, narenciye ,badem ağaçları ve rengarenk çiçeklerin mis gibi kokusuyla tarih kokan şirin taş sokaklarında karşılar ziyaretçilerini. Sıcak yaz günlerinde serin bir mola için şehrin kalabalığından uzak bir huzur köyüdür.

Geçmişinde Datça’nın ilk zeytinyağı üretim yeri olarak çalışan ana binamız “Yağhane” adını buradan almış ve önünden geçen sokağın adının da “Yağhane Sokak” olarak tanımlanmasını sağlamıştır. Eski Datça çarşısının ortasında yer alan otelimiz de Eski Datça’nın ruhunu her dakika hissedebilirisiniz.

Otelimiz ortasında taş avlusu bulunan Akdeniz tarzı ile baştan aşağı dekore edilmiş,taş bina ana binamız ve ek 5 bloktan oluşan toplam da 30 odalıdır.,12 kişilik çalışma ekibimizle, sizleri evinizde hissettirmek ve istediğiniz gibi bir tatil sunabilmek için keyifle çalışıyoruz. Hoşçakal derken, buradan mutlu olarak ayrıldığınızı görmek en büyük önceliğimiz. Bu önceliği yerine getirirken de hep beraber güzel zaman geçirmek, paylaşmak, iyi niyetler ve güzel dileklerle zenginleşmek istiyoruz.

Herkesin en doğal hakkı olan temiz, lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri sizlere sunmanın tadını çıkarmak bizim için önemli. Zengin sabah kahvaltısını taş avlumuzda bulunan bize ait ELIA Rum meyhanesin de alabilirsiniz. Dilerseniz akşam yemeklerinizi de ELIA Rum meyhanesinin zengin menusunden seçerek Eski Datça çarşısının içerisinde yiyebilirsiniz.

Yerel motiflerle bastan aşağı dekore edilmiş odalarımızda yerli ve yabancı uydu yayınlı full hd led tv ,mini bar, boy anası, bavulluk, fon makinesi ve büyük boy dolap mevcuttur. Tüm aksesuarlar özenle seçilmiştir.

Ayrıca özellikle yaz aylarında otopark sorununun yaşandığı Eski Datça’da otelimizin önünde otopark alanı mevcuttur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

TERTEMİSS

SAMİMİ

HUZURLU

KALİTELİ

MİSAFİR YORUMLARI